10 aastat H2Foam vahtude paigalduskogemust Eestis!

2013. aasta kevadel sõlmis Icy Getec OÜ Kanada Icynene soojustusvahu tootjaga lepingu, mis andis ettevõttele ainuõiguse Icynene soojustusvahtude esindamiseks Eestis.

Antud materjali paigaldamisega tegeleb Icy Getec tänaseni, kuigi maailmaturul on toimunud mõningased muutused.

Icynene H2Foam avatud pooriga soojustusvahtude kõrge kvaliteet on äratanud oma ala spetsialistide hulgas tähelepanu kogu maailmas ning nii on tänaseks Icynene avatud pooriga H2Foam soojustusvahtudest saanud Huntsman korporatsiooni esinumbrid, kuna Icynene on nüüd Huntsman korporatsiooni omanduses. Materjalide tooteseeria H2Foam nimetused, omadused ja ka tootmiüksused on aga jäänud samaks. Seega Icy Getec`i ja meie klientide jaoks jätkub soojustustöö muutusteta. Icy Getec on Lite + ja Lite E (ehk üldnimetusega PUR vaht) soojustust paigaldanud Eestis pea 10 aastat ning nii on Icynene tõhusa vahtsoojustuse saanud tänaseks rohkem kui tuhatkond kodu/tööstushoonet.

Pakume oma klientidele ainult kvaliteetset materjali ning teenindust. Soojustuse tellijale lisandub soovi korral meie spetsialisti poolne nõustamine parima lõpptulemuse saavutamiseks.